مهاجرت به كانادا
مهاجرت به كانادا


با اعتنا به ضوابط سهل مهاجرتي كشور كانادا كه در سال‌هاي اخير در فرمان هجرت تحصيلي و ويزاي تحصيلي كانادا حال و روز شده مي‌باشد .

امروزه اكثري از اشخاص درخواست كننده ادامه تحصيل در مدرسه ها كانادا و‌ كالج‌هاي كانادا و دانشگاه‌هاي كانادا مي باشند .

بكي از دلايلي كه افراد، مملكت كانادا را به عنوان مقصد تحصيلي گزينش مينمايند كيفيت بالاي مدارس و دانشگاه‌هاي كانادا مي‌باشد، كه به حيث سيستم فراگيري و پرورش دارنده سيستمي با مرحله آموزشي بالا و‌ مالك سبك نسبت به بقيه كشور‌هاي ديگر است .

مهاجرت به كانادا

مدارس كانادا و دانشگاه‌هاي كانادا به خاطر اين‌كه دارنده اعتبار جهاني و رنكينگ‌هاي بالاي جهاني دارا هستند و از پاراگراف شهريه مطلوب آنان نسبت به بقيه كشورهاي پيشرفته خواستار زياد زيادي دارا هستند .

مرزوبوم كانادا از نظر جغرافيايي در شمال مجموعه كشور ها ايالات متحده واقع شده ميباشد و آن گاه از ميهن روسيه دومي مرزو بوم پهناور عالم مي باشد ولي در مقايسه با وسعت بسيار زيادي كه دارد جمعيت دوچندان پاره اي را دارا هست .

به خاطر اين كه شركتهاي آموزشي كانادا و دانشگاه‌هاي كانادا داراي مرحله بالاي آموزشي و علمي ميباشند همگي ساله از سراسر عالم دانشجو يان فراوان متقاضي دريافت ويزاي تحصيلي كانادا مي باشند و از كليه مهم‌تر دانشجو ها آن گاه از فارغ التحصيل شدن از دانش كده هاي كانادا در صورتي كه تمايل داشته باشند مي توانند اقامت كانادا را بگيرند و مي توانند بعد از آن از تحصيل، در مملكت كانادا زندگي نمايند .

طبق مطالبي كه در بالا آمد اشخاصي كه قصد ادامه علم آموزي در كانادا ميباشند و‌ خواستار دريافت ويزا تحصيلي كانادا مي باشند اين اقبال را دارا هستند كه بتوانند اقامت كانادا را براي خودشان فراهم كنند .

در صورتي‌كه شما از آن دسته از افراد مي‌باشيد كه قصد مهاجرت به كانادا را داريد مي توانند از شيوه ادامه تحصيل در كانادا و اخذ ويزاي تحصيلي كانادا وضعيت اقامت كانادا را براي خود فراهم سازيد .

شما مي توانيد توسط وكلاي چابكدست ما در اداره مهاجرتي كانادايي زرين وضعيت مهاجرت و اقامت دائم كانادا از نحوه علم آموزي در كانادا را مهيا سازيد .

طبق
آمارهايي كه اداره ملل هر ساله در اختيار رسانه‌ها مي گذارد ميهن كانادا يكي از برترين كشورها در موضوع بورسيه تحصيلي به دانشجو يان مي‌باشد، به طوري كه در بازه دكتري در بيشتر رشته‌ها به دانشجوياني كه شرايط تحصيلي خوبي داشته باشند را به آنان فاند مي‌دهد و‌ دانشجويان مي توانند از اين امتياز والا استعمال كنند،
البته
ذكر اين نكته ضروري مي‌باشد كه براي دريافت فول فاند در مدت دكتري در كانادا اشخاص متقاضي براي آنكه بتوانند از مزاياي فاند استفاده كنند بايد داراي شرايط ويژه‌اي باشند كه مشتمل بر موردها پايين است:
۱- فرد متقاضي رواديدِ تحصيلي در كانادا ‌بايد دوران كارشناسي ارشد را در يكي از دانشگاه‌هاي داراي اعتبار تحصيل كرده باشد .

۲- شخص متقاضي رواديدِ تحصيلي در كانادا بايد تراز لهجه بالايي داشته باشد و دارنده آيلتس دست كم ۷ باشد .

۳- فرد درخواست كننده بايستي معدلي بالا در مقطع كارشناسي ارشد داشته باشد .

و در شراي اين موقعيت را داشته باشيد مي‌توانيد با اساتيد دانشگاه‌ها در ارتباط باشيد و در رخ تاييد مدرس شما مي توانيد از دانش گاه فاند گرفته و موقعيت علم آموزي بدون‌پول در كانادا را براي خود فراهم فرمائيد .

متقاضياني كه چيره به دريافت بورسيه تحصيلي در كانادا شوند ميتوانند از شرايط تحصيل بدون‌پول در كانادا برخوردار شوند .

از شهر‌هاي داراي اهميت ميهن كانادا مي‌توان از شهرهاي تورنتو، ونكوور، كلگري، ادمونتون، مونترال و اوتاوا نام موفقيت . ولي راه هاي سفر به كانادا از روشهاي ديگري هم مانند اخذ اقامت كانادا از نحوه رواديدِ كار در كانادا، سرمايه گذاري در كانادا رخ مي گيرد .

وضعيت
اعزام دانش جو و علم آموزي در كانادا علم آموزي در كانادا تا مقطع ديپلم به طور اجباري مي‌باشد و دانش آموزان آنگاه از آن كه بازه متوسطه را تمام كردند مي‌توانند با پايان تحصيلات وارد دانشكده شوند .

دانش آموزان مي‌توانند با نقطه نهايي مقطع تحصيلات در كانادا و دريافت ديپلم در كانادا شرايط ورود خويش را براي پذيرش دانش كده در كانادا و يا اين كه پذيرش در دانشكده ها در كانادا آماده كنند .

نكته اي كه بايستي به آن اعتنا ويژه‌اي كرد اين هست كه دانش آموزاني كه قصد دارا‌هستند پذيرش تحصيلي در كانادا را بگيرند در صورتي‌كه بتوانند در ميهن كانادا ديپلم خويش را بگيرند با اخذ ديپلم در كانادا ميتوانند بدون تصاحب كردن گواهي آيلتس وارد كالج در كانادا شوند .

اما در صورتي كه شخص متقاضي ويزاي تحصيلي در كانادا دارنده ديپلم كانادايي نباشد براي آنكه بتواند ويزاي تحصيلي را دريافت كند بايستي به گويش انگليسي مسلط باشد و دارنده گواهي لهجه آيلتس با نمره ۶/۵ آكادميك باشند بدين ترتيب يكي از شرايطي كه فرد بايد دارا باشد براي دريافت رواديدِ تحصيلي در كانادا تسلط بر زبان انگليسي مي‌باشد .

در واقع مي‌توان زمينه را به اين شكل ذكر كرد در صورتي كه شخص احاطه به گويش داشته باشد مي‌تواند پذيرش تحصيلي گرفته و آنگاه از آن برنده به كسب رواديدِ تحصيلي كانادا شود و در آخر نيز همگي اينها باعث به دريافت اقامت دايم كانادا خواهد شد .

در دانش گاه هاي كانادا همانند ساير كشورها در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكتري دروس ارائه مي شود و‌ به فارغ التحصيلان سند علمي اعطا مي‌گردد .

يكي ديگر از وضعيت پذيرش دانش جو در كانادا معدل و‌ ريز نمرات سال انتها متوسطه است، در صورتي كه علم آموز دارنده نمرات بالايي باشد قادر است در دانشگاه پذيرش بگيرد و در غير اين صورت بايستي به كالج برود .

اميد واريم مقاله فهرست دانشكده هاي كانادا زمينه استعمال شما دوستان و همراهان زرين كانادا و علاقه مندان هجرت به كانادا قرار گرفته باشد .

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: مهاجرت به كانادا، مهاجرت،
موضوع:
[ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۰۰ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب